• Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası

Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası

  • Mamajoo
  • MMJ-2858
  • 271,00 AZN
  • 158,00 AZN

Tükəndi   text_or  

Ü rü n İç eriği:  Motor ü nitesi, Hava Tü pü &ndash Motor Ü nitesi Giriş Parç ası, AC Adaptö rü , Tıpa, Silindir kapak, Silikon diyafram, Pompa gö vdesi, Silikon konfor başlığı, Valf, Valf Kapağı, Sızdırmaz Silikon conta, Pompa hijyen kapağı, 2 x PES Anne sü tü saklama kabı, Biberon emziği ve Kapatma Halkası, Saklama kabı denge tabanlığı
Gü ç : Input: 100- 240V ~ 5o/60Hz Output: 5-6V 1A DC
Ç alışma Sü resi: 1- 30 dakika , Ağırlık: 0,164 kg
Uygun Olduğu Avrupa Standardı: CE- EN60335, EN55014 ve EN61000
Markanın Ait Olduğu Ü lke: Almanya & Tü rkiye
Ü retim Yeri: Tü rkiye
Paket iç eriği: 1 x Ç ekim Ayarlı Elektronik USB Gö ğü s Pompası
2 x PES Biberon (150 ml)
2 x Kapatma Halkası
1 x Silikon Biberon Emziği
Ö zellikleri:
Kolay, hızlı ve zahmetsiz sü t sağmak iç in uygun ç ekim gü cü seç imiyle Mamajoo Elektronik USB Ç iftli Gö ğü s Pompası maksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunar.
Ü rü n Avantajları:
&bull Bir hastane gö ğü s pompası kadar gü ç lü , aynı zamanda kolaylıkla taşınabilir olan ve Laptop, USB veya powerbank ile de ç alışabilen Mamajoo Elektronik USB Ç iftli Gö ğü s Pompası silikon konfor başlığı sayesinde sü t sağımı sırasında bebeğin emişi gibi doğal, nazik ve rahat hissettirir.
&bull Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sağlar.
&bull Tekli ve ç iftli olarak iki farklı kullanım seç eneği sunmaktadır. Aç ma/Kapama tuşuna bir kez basıldığında ç alışmaya tekli ç ekim modunda başlar.
&bull Tekli kullanımda 4 farklı masaj & 6 farklı ç ekim, ç iftli kullanımda ayrıca 4 farklı masaj & 6 farklı ç ekim olmak ü zere toplam 8 farklı masaj, 12 farklı ç ekim seç eneği sunan mamajoo elektronik USB ç iftli gö ğü s pompasının toplamda 20 kademe (12 ç ekim & 8 masaj) seç eneği bulunmaktadır.
&bull Kü ç ü k boyutu ve sadece 164 gr olan ağırlığı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sunar. Gerektiğinde USB/ Powerbank (taşınabilir gü ç kaynağı) ile ç alışabildiğinden, ç alışan anneler iç in en ideal ç ö zü mdü r.
&bull Gelişmiş mikroişlemci teknolojisi sayesinde 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır ve son kullanım ayarlarını hafızaya kaydeder.
&bull LED gö stergelerden işlem takibi yapılabilir.
&bull Sü t sağarken tercih edilen en uygun ve rahat hız ile ritim iç in +/- dü ğmelerine basarak kolayca seç im yapılabilir.
&bull Evde, işyerinde veya seyahatlerde iç eriğindeki biberona dö nü şebilir anne sü tü saklama kabına doğrudan sağım yapabilme ve başka bir biberona boşaltma gereği duyulmaksızın bebeği besleyebilme kolaylığı sunar.
&bull Saklama kabının ağzını kapatma halkası ile kapatarak buzdolabında veya dondurucuda saklanabilir.
Garanti: 2 yıl
Temizlik ve Sterilizasyon: Motor ü nitesi sadece kuru bir bezle temizlenir. Pompa mekanik parç aları ve sü t saklama kapları bulaşık makinesinde yıkanabilir. 5 dakika suda kaynatarak veya Mamajoo sterilizö r kullanarak steril edilebilir.

Rəy Bildir

Qeyd: HTML'ə çevrilə bilməz!
    Pis           Yaxşı